0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 4:36. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Spojenie Yale & Philips Hue

Doba čítania: 3 min.
Yale & Philips Hue

To najlepšie z obidvoch svetov

Doplňte svoj bezpečnostný systém o sadu chytrého domáceho alarmu Yale Smart Alarm Kit, ktorý pracuje ruka v ruke so systémom chytrého osvetlenia Philips Hue.

Pri spustení chytrého domáceho alarmu Yale Sync budú svetlá Philips Hue blikať červeno a snažiť sa tak odradiť prípadného votrelca. Svetlá navyše upozornia susedov a okoloidúcich na to, že sa v dome deje niečo nepatričné.

Svetlá Philips Hue pulzujú, aby signalizovali, kedy je alarm zapnutý a vypnutý, takže ľahko spoznáte, či je váš domov chránený.
Yale & Philips Hue

Svoj šikovný alarm Yale aktivujete ľahko pomocou aplikácie Yale Home alebo hlasom pomocou hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant.

Po spárovaní chytrého osvetlenia Philips Hue s chytrým zámkom Yale Linus® Smart Lock sa budete doma cítiť ešte bezpečnejšie.

  • Nechajte svetla reagovať na váš zámok - zhasnú, keď odchádzate a zamknete dvere, alebo sa rozsvieti, keď odomknete dvere pri návrate z práce domov.
  • Zdieľajte prístup do svojho domova s priateľmi a rodinou, aby sa u vás doma cítili vítaní rovnako srdečne ako vy.
  • Vytvorte si vlastné scény, v ktorých sa svetlá Philips Hue rozsvietia alebo zhasnú podľa toho, kedy je zámok Yale odomknutý alebo zamknutý vami alebo vašimi hosťami.

Yale & Philips Hue
Zvýšte zabezpečenie vašej domácnosti spárovaním inteligentných svetiel Philips Hue a šikovným zámkom Yale Linus.

Výhody spojenia Yale & Philips Hue

Sortiment

Prezrite si dostupný sortiment oboch značiek a vyberte si, ktoré produkty sú pre vás tie pravé.

Viac o značkách

hore
HORNBACH