Gardena RollUp

Kúpte a vyskúšajte.

Teraz aj s možnosťou vrátenia
Ak si zakúpite niektorý z 5 produktov RollUp a nebudete s ním spokojní, môžete ho vrátiť do 30 dní od zakúpenia/doručenia. Peniaze vám budú vrátené v plnej výške.

Za kvalitou našich výrobkov si skutočne stojíme. Preto vám ponúkame možnosť vyskúšať si jeden z najpredávanejších výrobkov GARDENA v kategórii zavlažovanie. Ak si zákazník počas obdobia akcie zakúpi niektorý z 5 navijakov na hadicu Gardena RollUp a nebude s výrobkom spokojný, má možnosť ho do 30 dní vrátiť. Možnosti vrátenia a súvisiace podrobnosti nájdete v nižšie uvedených pravidlách.

GAEDENA záruka spokojnosti

Pravidlá, ktoré potrebujete poznať

  • Lehota 30 dní sa počíta od dátumu nákupu alebo (v prípade e-shopu) od dátumu dodania navijaka na hadicu Gardena RollUp (box na hadicu).
  • Ak kupujúci-spotrebiteľ nie je spokojný so zakúpeným navijakom na hadicu Gardena RollUp, má právo ho vrátiť pred uplynutím tejto 30-dňovej lehoty v rámci Akčnej ponuky.
  • Vrátený navijak na hadicu Gardena RollUp musí byť kompletný a nesmie byť nijako poškodený (bežné opotrebenie sa nepovažuje za poškodenie).
  • Spolu s vráteným navijakom na hadicu Gardena RollUp musí kupujúci-spotrebiteľ predložiť predajcovi aj originál účtenky, ktorá preukazuje, že vrátený bubon na hadicu Gardena RollUp bol zakúpený u predajcu a kedy sa tak stalo.
  • Kupujúci-spotrebiteľ môže v rámci Akcie vrátiť predajcovi len jeden takto zakúpený navijak na hadicu Gardena RollUp.
  • Predajca overí, či sú splnené všetky podmienky na vrátenie hadicového navijaka Gardena RollUp podľa Pravidiel, a ak áno, vráti kupujúcemu-spotrebiteľovi kúpnu cenu.

Akcia platí pre osoby staršie ako 18 rokov. Podrobné pravidlá sú uvedené nižšie.

GARDENA záruka spokojnosti